گروه فنی و مهندسی ایده پرداز فناور ایرانیان اقدام به بومی سازی تیغه های ثابت دستگاههای آسیاب (پودر کن ) مورد استفاده در کارخانه های تولید مصنوعات pvc ، دیوارهای کاذب و ... نموده است که این محصول دارای کیفیت بالاتر از نمونه خارجی و قیمت بسیار پایین تر می باشد .

شین باز یا خطوط برق رسان جرثقیل

از آنجا که جرثقیل های عظیم الجثه صنایع فولاد سازی و ماشین سازی مسیرهای طولانی را در سوله های عریض و طویل طی می کنند و در این مسیر موتور دستگاه جریان برق بسیار بالایی نیاز دارد استفاده از کابلهای برق برای این شدت جریان ها امکان پذیر نبوده و از طرفی آویزان بودن کابلهای ضخیم با طولهای زیاد مخصوصا در فولاد سازی ها که دمای محیط گاه تا هشتاد درجه هم بالا می رود موجب ریسک های بزرگ می گردد که با توجه به مشکلات ذکر شده مهندسین استفاده از شین های باز را جایگزین کابل کرده اند . این شین ها که بصورت ریل پرده می باشند از یک پایه آلومینیومی و یک ورق استیل که در پایه جای داده شده ساخته شده اند کفشک گرافیتی جریان را از شین گرفته و به جرثقیل می برد . ورق استیل کف ریل در برابر سایش بسیار مقاوم است و با پایه اتصال کامل دارد . شین های باز در طولهای مختلف سه متری و شش متری ساخته و به بازار عرضه می شوند . با استفاده از این شین ها می توان جریانهای تا 3000آمپر ر ا نیز برای جرثقیل تامین نمود . در صورت خرابی شین می توان به سرعت آن را تعویض نمود این کار با باز و بسته کردن دو عدد بست مخصوص امکان پذیر است و این خود یکی از ویژگیهای این قطعه است که در صنایع فولاد سازی بسیار اهمیت دارد و صدها تن فولاد مذاب در پاتیل را از سرد شدن و انجماد نجات می دهد .

شرکت ایده پویان فلز اصفهان این محصول را با کیفیت مشابه اروپایی تولید و عرضه نموده است و همکنون افتخار داریم که شین های تولیدی ما در صنایع بزرگی مانند فولاد صبا و ... نصب شده و نیاز کشور را تامین نموده اند .

گروه ایده پرداز فناور ایرانیانبا در اختیار داشتن مهندسین مجرب آمادگی دارد تا در زمینه ساخت ماشین های سنگ زنی توپی Ball valve با صنایع مرتبط همکاری نماید .

شرکت ایده پویان فلز اصفهان با داشتن دوسال تجربه در تولید ball valve از ابتدا تا انتها یکی از پیشگامان تولید انبوه توپی در ایران است و آماده عقد قرارداد یا مشاوره در این زمینه با صنایع وابسته می باشد .

بخش طراحی و ساخت شرکت ایده پویان فلز اصفهان در راستای بومی سازی قطعات پیچیده و خاص راه اندازی گردید.

  • نقشه کشی، طراحی و مدل سازی
  • آلیاژ سازی و ریخته گری
  • تراشکاری و ساخت
  • پوشش دهی 

 

حاضرین در سایت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اطلاعات تماس

 نجف آباد

   ایمیل ipfimail@gmail.com    فکس